אנא השאירו את הפרטים הבאים או חייגו

077-2308995


איך יורדים במשקל

אנשים רבים בכל הגילאים, נשים וגברים כאחד, תוהים איך לרדת במשקל ביעילות ולא תמיד מצליחים למצוא את הדרך הנכונה בעבורם. בעת פניה אל אירית בוטבול-עובדיה, מייסדת שיטת העוצמה שבתוכי, תוכלו גם אתם לעלות על הדרך אל עבר חיים בריאים ומספקים יותר. במהלך הסדנאות הפותחות את שערן בפניכם, תוכלו גם אתם ליהנות מליווי צמוד אשר יסייע בהתמודדות עם הצורך בשינוי מהותי בדפוסי המחשבה ובהתנהלות היומיומית שלכם. הנכם מוזמנים ליצור קשר כבר היום ולהבטיח את היציאה לדרך חדשה אשר תביא לשינוי אמיתי מבפנים, זה אשר יוביל לבחירה בהרגלים חדשים ומאוזנים יותר ובהגשמה ומימוש עצמי. 

איך יורדים במשקל בצורה יעילה?

במידה וגם אתם תוהים איך יורדים במשקל מבלי להעלות הכל חזרה, הרי שיש כמה נקודות חשובות שכדאי יהיה להכיר בכל הנוגע לתהליך ההרזיה. כולנו כבר יודעים כי הסוד להרזיה טמון בחיים מאוזנים אשר כוללים את רכישתם של הרגלים בריאים המצליחים לקדם את המטרות שלכם בצורה יעילה. זאת, בין אם מדובר בהגשמת חלום ישן, ובין אם מדובר בהרזיה עליה אתם מפנטזים כבר שנים ארוכות. 

הדרך להרזיה אפקטיבית עוברת בהבנה מעמיקה של המצב הנוכחי שלכם. זאת לרבות הבנת הסיבות לרעב, היכרות מעמיקה של הרגשות והגוף שלכם והתמודדות עם דפוסי החשיבה שלכם והתפיסה של המזון ומקומו בחיים שלכם. במהלך הסדנאות אשר מתבססות על שיטת העוצמה שבתוכי, גם אתם תוכלו לחקור את עצמכם תוך ליווי מקצועי, קשוב ותומך ותלמדו כיצד לשנות את התפיסה וההרגלים המגבילים על מנת לאפשר לעצמכם להתחיל בחיים בריאים ומאוזנים הרבה יותר. 

אז איך יורדים במשקל? נפטרים מהרגלים מזיקים

אין זמן טוב יותר מההווה בכדי לשנות את החיים מן הקצה אל הקצה. פניה אל אירית בוטבול-עובדיה תעניק לכם את האפשרות לקחת חלק בסדנאות המובילות אשר יאפשרו גם לכם ללמוד להכיר מחדש את עצמכם ולהחלים מכל אותם ההרגלים המזיקים שפוגעים בבריאות הנפשית והגופנית שלכם. לפרטים נוספים השאירו פרטים באתר או חייגו 077-2308995.

ירידה במשקל אחרי לידה

ירידה במשקל לאחר לידה מהווה חלק חשוב ברצונן של נשים רבות מכל רחבי העולם והארץ. אם גם אתן מרגישות שהמשימה עשויה להיות מורכבת ועל גבול הבלתי אפשרית, חשוב יהיה לזכור כי הדבר ממש לא חייב להיות כך. גם אתן יכולות להשיב את השליטה חזרה לידיים ולהשיג את המשקל האידיאלי עליו אתן חולמות עוד מלפני ההיריון. פנו כבר היום אל אירית בוטבול-עובדיה ותוכלו גם אתן ליהנות מההדרכה והליווי הצמוד במהלכה של טרנספורמציה חשיבתית שתשנה את החיים שלכם. 

ירידה במשקל אחרי לידה – ממש לא סיפור אגדה

בסיומה של תקופת ההיריון, נשים רבות עשויות לגלות כי ירידה במשקל לאחר לידה הינה מורכבת ומאתגרת הרבה יותר ממש שחשבו. בין אם אלו הלילות נטולי השינה, התזונה הלא כל כך בריאה או פשוט הקושי במציאת הדרך שתעבוד ותענה על הצרכים האינדיבידואליים שלכן. אך חשוב יהיה לזכור כי אותה הרזיה אחרי לידה אפשרית ולא חייבת להיות מסע מייסר שמלווה בתחושת רעב תמידית. 

חשוב לציין כי אין סיבה לוותר על האוכל! אל תתפתו למזער את הכמויות שאתן אוכלות. התקופה שלאחר לידה הינה מורכבת וייקח לגוף שלכן זמן להתרגל למציאות החדשה. כך שבמידה ואתן מחליטות לדלג על ארוחות, דעו שאין זה מומלץ כלל, ואף יכול להביא לעצבנות, תשישות ולרוב גם זלילה של כמויות גדולות של אוכל לא בריא בשלב מאוחר יותר. 

בחירה במסלול תומך וזה אשר יוכל ללוות אתכן בכל צעד תוך הענקת כל הכלים לניהול השליטה העצמית והתאמת התזונה באופן ספציפי לכן, תהיה הבחירה שתוביל אתכן אל עבר עתיד בו אתן נמצאות בשליטה. 

יורדים במשקל ושומרים על הבריאות

תוצאותיה של ירידה אפקטיבית ובריאה במשקל יאפשרו גם לכן ליהנות ממענה איכותי למה שהגוף שלכן מבקש מזה זמן רב. בעזרת שיטת העוצמה שבתוכי, אשר פותחה על ידי אירית בוטבול-עובדיה, תוכלו גם אתן ללמוד כיצד לשנות את חייכן ולרדת משקל בצורה יעילה מבלי לפגוע בבריאות ומבלי לסבול מרעב בכל רגע. 

 

אנא השאירו את הפרטים הבאים או חייגו
077-2308995

עוד בנושא

אני מניחה שהרבה פעמים נתקלתם במונח "דיאטה".

אני גם מניחה כי הרבה פעמים ניסיתם לעשות דיאטה ונכשלתם. אולי הצלחתם לתקופת מה.

באמת רציתם, גייסתם את כוחותיכם ומשאביכם הרגשיים והפיזיים וההצלחה הייתה ארעית, זמנית.

אחרי תקופת מה חזרתם לנקודת ההתחלה לאחר שחוויתם כישלון נוסף.

הכישלון החוזר הזה החזיר אתכם למעגל אוטומטי של תקיעות המתרחש אצלכם מזה שנים, מוריד את הערך שלכם בעיני עצמכם, גורם לכם לספר שיפור פנימי קשה ולבוא במשא ומתן נוקב עם עצמכם.

הנפש שלכם נצרבת ובלי ששמתם לב, זה שמשליך על תחומים אחרים בחייכם.

כך קורה שאתם מוצאים את עצמכם מתעוררים בוקר בוקר ללא שמחת חיים.

אתם שואלים את עצמכם "מה לא בסדר אצלי? הרי יש לי הכול… אז למה אני לא שמח?"

ככה עובד המוח שלנו. אלו הם מעגלים אוטומטיים.

אם לא תדעו לכוון את זה, תמצאו את עצמכם בתקיעות שתימשך שנים ואולי אפילו חיים שלמים, באותו סיפור פנימי, באותו תסריט, באותה נקודה.

מה ששיטת העוצמה שבתוכי מציעה לכם זה לא לעשות דיאטה.

ממש לא! השיטה מציעה לכם לשנות את הסיפור הפנימי הזה, להיות התסריטאים של הסרט שלכם.

השיטה מציעה לכם שינוי של מה שהכרתם עד היום, להסיר את כל השכבות שמסתירות את המרץ והאנרגיה שיש בתוככם ולגלות את האני האחר, הראשוני.

השיטה מציעה לכם דרך וכלים מעשיים שיסייעו לכם להגיע לשליטה מלאה על כל תחום בחייכם באופן מיידי וכך לכוון לתוצאות עוצמתיות ומלאות בחיוניות ובבריאות.

ברוכים הבאים לעולם האמיתי, בו אתם השחקנים הראשיים ואתם אלה האוחזים במושכות, לא התאוות שלכם, לא מערכות היחסים או הפחדים שלכם. אתם.

להמשך קריאה

איך יורדים במשקל

אנשים רבים בכל הגילאים, נשים וגברים כאחד, תוהים איך לרדת במשקל ביעילות ולא תמיד מצליחים למצוא את הדרך הנכונה בעבורם. בעת פניה אל אירית בוטבול-עובדיה, מייסדת שיטת העוצמה שבתוכי, תוכלו גם אתם לעלות על הדרך אל עבר חיים בריאים ומספקים יותר. במהלך הסדנאות הפותחות את...
להמשך קריאה

תוכנית הרזיה

נמאס לכם לעקוב אחר דיאטות מתישות שמשאירות אתכם רעבים וכעוסים מבלי שתצליחו לשמר את התוצאות לאורך זמן? עכשיו גם אתם יכולים לאמץ לחייכם תוכנית הרזיה מדויקת אשר כוללת מענה לכל צרכי הגוף והנפש ותוביל גם אתכם אל עבר המענה המחוטב והבריא אותו אתם מחפשים.  לאילו נקודות...
להמשך קריאה

עוצמה בתנועה- קבוצות אימון ספורט וחיטוב

שיטת האימון המתקדמת בעולם, המאמצת את שיטת העוצמה שבתוכי ומעניקה תוצאות מהפכניות, בהנחייתה של מאמנת בינלאומית עטורת פרסים. האימונים מוצעים במגוון חבילות, כדי להבטיח התאמה והעצמה אישית ליעדיכם ולאורח החיים שלכם.
להמשך קריאה

עוצמות הבריאות – מפגשי אקסטרים להרזיה ולחיים בריאים

מפגשים שבמסגרתם נלמד כלים לטרנספורמציה תודעתית. בנוסף נלמד כיצד לשנות את התפיסות הנוגעות למזון, ניחשף למחקרים מדעיים המובילים ביותר בעולם כיום ולגישות החדשניות ביותר בנוגע לתזונה. נרכוש הרגלי אכילה חדשים ונלמד טכניקות שיעזרו לנו להתנהל בצורה הטובה ביותר מבחינה תזונתית. "עוצמת הבריאות" מתקיימת פעם בשבוע, במתכונת של...
להמשך קריאה
חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support